05 Қаң 2021
Материал

Үйірмелер кестесі

Бәйтерек ауданы бойынша балалар мен жастарға арналған спорттық және демалыс іс-шараларына, секцияларға, үйірмелерге топтық және жеке бару кестесі

Мектеп атауы

Спорт залда шұғылданатын ұйым

Спорт түрлері

Күні, уақыты

1

Асан ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Волейбол

Қөл добы

Теннис

Волейбол

Де,Ср,Жм..20.30-21.30сағ.

Ср,Бб..19.30-20.30сағ.

Де,Жу..19.30-20.30сағ.

Де,Жу..20.30-21.30сағ.

2

Батурин ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Волейбол

Спорт.ориентиров.

Шашки,шахматы

Төғызқұмалақ

Волейбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..16.30-18.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..15.30-16.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..15.30-16.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..20.30-21.30сағ.

3

Ү-Шаған ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Волейбол

Шағын футбол

Баскетбол

Шағын футбол

Дс,Сә,Жұма   19.30-20.30сағ

Дс,Сейс,Сәрс, Бейс.Жұма18.00-20.30

Сейс.,Бейс., Сб 19.30-20.30сағ

Сб., Жекс. 11.00-13.00,  17.00-19.00сағ.

4

Зеленый ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Футбол

Баскетбол

Воллейбол

Бс. 16-00

Жм. 16-00

Ср. Жм. 19-30

5

Камен ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары, Ауыл жастары

Мектеп оқушылары

Волейбол(қыздар)

 

Волейбол

Казакша-курес

Се,Бб …16:30-18:00

 

По назначению

Де,Ср,Жм...17:00-18:30

6

Көшім ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Қазақ қүресі

Футбол

Волейбол

Се,Ср,Бб..18.45-20.30сағ.

Бб..16.00-18.00сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.00-20.30сағ.

7

ПервосоветЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Волейбол

Баскетбол

Волейбол

Баскетбол

Де,Ср,Жм..18.30-19.00сағ.

Де,Сс,Жм..19.00-20.00сағ.

Де,Ср,Жм..20.00-21.00сағ.

Де,Сс,Жм..21.20-22.00сағ.

8

Қ.Аманжолов ат.ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

 

Төғызқұмалақ

Гір тасын көтеру

Волейбол

Ср,Жм.  1500-1600 сағ

Се,Ср,Бб,Жм.  1500-1715сағ

Се,Бб. 1900-2100сағ

9

Переметный ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

теннис

төғызқұмалақ

воллейбол

Сенбі, жексенбі – 10.00

Дс, сейсенбі, жұма-16.00

Сәрсенбі, бейсенбі-18.00

10

Белес ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Қазақ қүресі

Волейбол

Футбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

11

Ульян ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Волейбол

Қол күресі

Үстел теннисі

Волейбол

Ср.Жм. 18:00-19:30

Сс.Бс 15:00-16.30

Ср.Жм.17:00-18:30

Жм.20:00-21:30

12

Егндібұлақ ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Футбол

Төғызқұмалақ Волейбол

Волейбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..20.30-21.30сағ.

13

Щапов ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Футбол

Қазақ күресі,Дзю-до

Спорттық бағдарлау

Волейбол

Үстел теннисі

Ср 15.00-15.40

Дс,Ср,Жм,Сн  19.30-21.00

Ср,Бс  19.30-21.00

Бс 15.00-16.00

Ср 10.00-10.40

14

Новенький ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары және ауыл жастары

Төғызқұмалақ

Баскетбол

Футбол

Сәрсенбі..16.35.-17.15

Сейсенбі..18.50-20.00

Сәрсенбі.. 18.50-20.00

15

Дариян ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Волейбол (девочки)

ОФП

Легкая атлетика

Волейбол ( ноши)

Понедельник, Пятница  19.30.21.00 Вторник 19.30.21.00

Среда 19.30.21.00

Четверг 19.30.21.00

16

Володар ЖОБМ

Мектеп окушылары

Мектеп окушылары

Мектеп окушылары

Мектеп окушылары

Жұмысшы жастар

Волейбол

Тоғызқұмалақ

Футбол

Теннис

Волейбол

Дүйсенбі 9.30

Сәрсенбі 10.00

Бейсенбі 16.00

Бейсенбі 17.00

Сәрсенбі 19.00

Жұма 19.00

17

Трекин ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Лег.атлетика

Гимнастика

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

18

Мичурин ЖОБМ

Мектеп оқушылары

 

Волейбол

Төғызқұмалақ

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

19

Махамбет  ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Волейбол

Волейбол

 

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..20.30-21.30сағ.

20

Қ.Ахмиров ат. ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылар, ауыл жастары

Мектеп мұғалімдер

Волейбол

Волейбол

Волейбол

Се, Бб. 19:00 – 20:00 (кіші топ)

Се, Бб. 20:00 – 22:00 (аға топ жастармен бірге)

Ср,Жм. 20:00 – 22:00

21

Макаров  ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Баскетбол

Грек рим

Волейбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Ср,Жм..19.30-20.30сағ.2 зал.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..20.30-21.30сағ.

22

Чувашка  ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Грек рим

Қазақ күресі

Футбол

Де,Ср,Жм..19.30-20.30сағ.

Се,Бб..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..20.30-21.30сағ.

23

Достық  ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Бокс

Волейбол

 

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..20.30-21.30сағ.

24

Рубежка  ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Волейбол

Волейбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..20.30-21.30сағ.

25

Январцев  ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Лыжи

Волейбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

26

Раздольный ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Волейбол

Волейбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

27

Новеньков ЖОБМ

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Бокс

Волейбол

Де,Се,Ср,Бе,Жм; сағат- 19:00-20:30

Бе, сағат 19:00-20:30

28

Дариян МГИ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Волейбол

Қаратэ

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

29

Трекин ҚЖОБМ

Мектеп оқушылары

 

 

Ауыл жастары

Волейбол

Теннис

Футбол

Волейбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Се,Бб..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..20.30-21.30сағ.

30

Өркен ҚЖОБМ

Мектеп оқушылары

 

 

Ауыл жастары

Футбол

Төғызқұмалақ

Қазақ күресі

Футбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..20.30-21.30сағ.

31

Чиров НМ

Мектеп оқушылары

Теннис

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

32

Чеботарев НМ

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Волейбол

Волейбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

33

Красноармейск НМ

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Волейбол

Волейбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..20.30-21.30сағ.

34

Озерный НМ

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Футбол

Футбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..20.30-21.30сағ.

35

Киров НМ

Мектеп оқушылары

Мектеп оқушылары

Ауыл жастары

Волейбол

Төғызқұмалақ

Волейбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

Де,Се,Ср,Бб,Жм..20.30-21.30сағ.

36

Жамбыл НМ

Мектеп оқушылары

Төғызқұмалақ

Се,Бб,Жм..19.00-20.00сағ.

37

Подхоз НМ

Мектеп оқушылары

Волейбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

38

Кирсанов НМ

Мектеп оқушылары

Лыжи

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

39

Сұлу көл НМ

Мектеп оқушылары

Волейбол

Де,Се,Ср,Бб,Жм..19.30-20.30сағ.

40

Жанатаң БМ

-

-

-

41

Қаражар БМ

-

-

-

42

Чинарев БМ

-

-

-

43

Павлов БМ

-

-

-

44

Краснов №3 БМ

-

-

-

45

Пригород БМ

-

-

-

46

Жайық БМ

-

-

-

 

 

 

 

 

 

Пайдалы ақпараттық ресурстар
Smart Bilim - порталдың мобильді қосымшасы
Әсіресе, ата-аналар үшін Smart Bilim мобильді қосымшасы үйден шықпай-ақ қажетті және қажетті ақпаратқа қол жеткізуге, нақты уақытта сұрақтар қоюға және кері байланыс алуға мүмкіндік береді.